Klientų knyga

Čia galite rašyti rekomendacijas ir atsiliepimus.

Susana

Daiva rašo:Šaunios idejos. Esu tikra, kad aettiy dauguma baldų bus tokie. Aišku, mažiems butams čia išsigelbėjimas, funkcionalu ir vietos neužima daug. Bet įtariu, kad ir kainos aukštos.

Arrethi

rašo:Sveikos Norėčiau ir aš tokių sudedamų sauiltkų, lentynos, iš kurios pasidaro kėdutės.. smagu, kai tą patį baldą gali vis padėlioti kitaip . O kainos.. nežinau, pas mus populiariausi transformeriai sofa-lova . Žinoma, ateityje turėtų būti funkcionalūs, o ne prabangūs griozdiški baldai, tarsi muziejų eksponatai, prie kurių ir prisiliesti baisu arba vienkartiniai , kurie greitai lūžta Manau, baldai turi būti patogūs, funkcionalūs, jaukūs .

Danutė

Mes irgi jau džiaugiamės meistro Arūno pagamintais virtuvės baldais :) Dėkojame už puikų darbą, kruopštumą, patarimus, sėkmės Jums.

Virtuvės baldai

Dėkoju už laiku ir kokybiškai atliktą darbą ir už patarimus. Labai džiaugiuosi naujais virtuvės baldais. Aš irgi būtinai rekomenduoju užsisakyti baldus pas Arūną.

arunui

cia tai zmogus darbstus.

Prieskambaris

Ačiū meistrui Arūnui ir jo komandai už puikiai padarytą nestandartinį prieškambario komplektą. Darbą atliko kokybiškai ir greitai, visada laikėsi duoto žodžio. Tikrai rekomenduojame!

ERIKA

ACIU UZ NUOSTABIUS SVETAINES BALDUS.

rekomenduoju

noriu parašyti padėkos žodį meistrui Arūnui už pagamintus virtuvės ir prieškambario baldus. Dėkingi už puikų ir greitą darbą, už dėmesį klientui, stiliaus ir funkcionalumo konsultacijas - ačiū!!!

Tomas N.

Puikios kokybės baldai, užsisakinėjome porą kartų. Rekomenduoju!

Forma įrašymui